Інфраструктура

Технічне обслуговування техніки, комплекс планово-попереджувальних заходів, профілактичний ремонт є дієвими інструментами підвищення ефективності та довготривалої експлуатації будь-якого обладнання, тому наше підприємство проводить технічне обслуговування та ремонт техніки у офіційних сервісних дилерів компаній VOLVO, Komatsu, CAT, Atlas Copco та ін.

При безперервній роботі та великих навантаженнях на механізми найчастіше виникають дрібні поломки. Для якнайшвидшого усунення цих поломок, а також для щоденного випуску на лінію наше підприємство має свою службу механіків.

Наше підприємство має у своєму розпорядженні весь необхідний комплекс інфраструктури, що дозволяє забезпечити безперервне виконання робіт у комфортних умовах.

Для проживання робітників на об'єкті наше підприємство використовує контейнери побутівки:

  • Контейнер житловий - призначений для проживання робітників місткість 8 осіб, обладнаний кондиціонером.
  • Контейнер виконроба - призначений для ведення документації виконроба, видачі нарядів, проходження медичного огляду робітників, відправки оперативних даних за допомогою підключеного ПК до Інтернету, проживання складу ІТП.
  • Контейнер механіка – призначений для ведення документації механіка, а також для зберігання інструментів та малогабаритних запасних частин.
  • Контейнер душовий – призначений для забезпечення нормальних санітарно-гігієнічних умов праці робітників.
  • Контейнер столовий - призначений для прийому їжі.
  • Контейнер котельня – обладнаний сучасним твердопаливним котлом та обладнанням, призначений для теплопостачання всього містечка.
Споживання електроенергії
всього містечка
становитиме 10 кВт/год
Для забезпечення об'єкту дизельним паливом наше підприємство використовує
напівпричепи-цистерни ємністю
від 38 000 л. до 44 000 л.
Безпосереднє заправлення механізмів здійснюється
за допомогою паливозаправників
обсягом 7030 л.

Керівний ІТП склад забезпечений необхідним парком легкових автомобілів.